Az Európai Unió támogatásával, az unió Kohéziós Alapjának felhasználásával kezdődik Ágasegyházán a Széchenyi István Általános Művelődési Központ épületenergetikai korszerűsítése. A munkálatok elvégzése, vagyis a fűtési rendszer korszerűsítése, a nyílászárók cseréje és az épület külső hőszigetelése után jelentősen csökken az intézmények energiafogyasztása, mérséklődnek a fenntartási költségek.

A beruházás teljes költségének 76 százalékát, 41 950 537 forintot a KEOP 5.3.0/A/09 jelű pályázatra beadott munkájával nyerte el Ágasegyháza Község Önkormányzata. A pályázat közreműködő szervezete az Energia Központ Nonprofit Zrt. (www.energiakozpont.hu).

A projekt az Európai Unió támogatásával, az unió Kohéziós Alapjának társfinanszírozásával valósul meg.

Épületenergetikai korszerűsítés, uniós támogatással

A beruházás teljes költségének 76 százalékát, 41 950 537 forintot a KEOP 5.3.0/A/09 jelű pályázatra beadott munkájával nyerte el Ágasegyháza Község Önkormányzata. A pályázat közreműködő szervezete az Energia Központ Nonprofit Kft. (www.energiakozpont.hu).

A projekt kedvezményezettje:

Ágasegyháza Község Önkormányzata

6076 Ágasegyháza, Szent István tér 1.

Közreműködő szervezet:

Energia Központ Nonprofit Kft.

1134 Budapest, Váci út 45. A. épület 6. emelet

www.energiakozpont.hu